08.03.2026
Dzień Kobiet
Z okazji Dnia Kobiet w naszym przedszkolu od samego rana wszystkie Panie były mile zaskakiwane.
Mali policjanci wręczali symboliczne „mandaciki” za przekroczenie… piękności. Do każdego mandatu dołączony był tulipanek na dobry początek dnia. Nie zabrakło również serdecznych życzeń, uśmiechów i miłej atmosfery. Wszystkim Paniom jeszcze raz składamy najpiękniejsze życzenia – dużo radości, zdrowia i samych pięknych chwil!